آذربایجان شرقیاخبار

جلسه پیگیری مصوبات و مفاد تفاهم نامه سازمان بهزیستی آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه پیگیری مصوبات و مفاد تفاهم نامه سازمان بهزیستی استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، صحاف مدیرکل بهزیستی استان و سایر کارشناسان، روز بیست و ششم فروردین ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی در این دیدار با اشاره به لزوم همکاری و هماهنگی ستاد و بهزیستی در اجرای مفاد تفاهم نامه، گفت: لازمه اجرای برنامه های گروهی و رسیدن به نتیجه مطلوب، همکاری و هماهنگی مجریان مجموعه است، که باعث کسب امتیاز لازم در ارزیابی دستگاه ها می شود.

وی ادامه داد: ستاد اقامه نماز انتظار دارد با اجرای برنامه های مشارکتی در اداره کل و مراکز شهرستان ها، مسابقات کتاب خوانی، دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز، دوره های آموزشی مربیان و مدیران مجموعه های بهزیستی قام مؤثری در ترویج و توسعه نماز و معارف اهل بیت علیهم السلام برداریم.

خانم صحاف ضمن قدردانی از توجهات ستاد اقامه نماز به سازمان بهزیستی و استقبال از برنامه های مفید ستاد، گفت: سازمان بهزیستی با توجه به گستردگی مراکز و مجموعه های کوچک و بزرگ، نیاز به برنامه هایی دقیق و زمان بندی شده ای است که ما به تنهایی از عهده آن برنمی آییم و لازم است از ظرفیت ها و برنامه های ستاد اقامه نماز در تربیت نسل مومن و متعهد استفاده کنیم.

جلسه ستاد اقامه نماز و بهزیستی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا