اخبارکردستان

پیش اجلاسیه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در بیجار برگزار شد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان: معلمان باید با ترویج و توسعه فرهنگ نماز در کلاس‌های درس به رسالت خود درست عمل کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، یازدهم آذر ماه بیست و پنجمین پیش اجلاسیه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان، فرماندار بیجار و تعدادی از مسئولین در شهرستان بیجار برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن تشکر از متولیان برگزاری پیش اجلاسیه نماز گفت: نماز اول وقت، نماز جماعت و حضور قلب در نماز سه چیز هستند که در انجام  فریضه الهی نماز باید رعایت شود.

حجت الاسلام پورذهبی به تاکید رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در زمان برگزاری جلسات در وقت نماز اشاره کرد و بیان داشت: رهبر عظیم الشان انقلاب می‌فرمایند «وقاحت دارد که اذان بگویند و شما در حال جلسه باشید».

نماینده ولی فقیه با اشاره به همتراز بودن کار معلمی با رسالت پیامبران الهی گفت: معلمان باید با ترویج و توسعه فرهنگ نماز در کلاس‌های درس به این رسالت خود درست عمل کنند و با توجه به اهمیت نماز جماعت از معلمان و دبیران می‌خواهیم به این مهم بیش از پیش توجه کنند.

حجت الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان همچنین افزود: آموزش نماز و فرائض دینی و اقامه نماز در ادارات و مدارس مورد توجه قرار گیرد.

در پایان پیش اجلاسیه نماز با حضور نماینده ولی فقیه از فعالان عرصه نماز و دانش‌آموزان و فعالان قرآنی که در مسابقات قرآن، نماز و عترت رتبه برتر کسب کرده بودند تقدیر بعمل آمد.

پیش اجلاسیه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در بیجار برگزار شد

پیش اجلاسیه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در بیجار برگزار شدپیش اجلاسیه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در بیجار برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا