کرمانشاه

پیش اجلاس دانش آموزی نماز در منطقه گواور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، پیش اجلاس دانش آموزی نماز در روز سه شنبه مورخه دوازدهم دی ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی مولوی مدیر ستاد،  کارشناس قرآن و عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش، رئیس آموزش و پرورش گواور، دانش آموزان و همکاران فرهنگی در محل دبستان هاجر این منطقه برگزار شد.

در این جلسه علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به آیه ۱۳۲ طه  گفت: خداوند در این آیه خطاب به نبی مکرم اسلام می فرمایند:  وخانواده‌ات را به نماز فرمان ده و بر آن پایدار باش. ما از تو روزى نمى‌خواهیم، (بلکه) ما تو را روزى مى‌دهیم، و سرانجامِ (نیکو) براى اهل تقوا است. لذا طبق فرمایش مقام معظم رهبری به اجلاس سراسری نماز امروز همه ما باید خود را طرف خطاب این آیه شریفه بدانیم .

علی مولوی  با تشکر از دست اندر کاران برگزاری پیش اجلاسهای شهرستانی نماز در شهرستانهای استان کرمانشاه گفت: این برنامه های معنوی در راستای دانسته و گامی مثبت و ارزشمند در جهت توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نورانی آیه ۴۱ سوره حج نماز دانست .

وی خطاب به دانش اموزان و نونهالان دانش آموز اظهار داشت : ای عزیزان و فرزندان خوبم بهترین وقت برای فراگیری احکام نماز و آشنایی با دین خدا و هم دم شدن با پروردگار همین سن شماست لذا ازاین فرصت طلایی استفاده نموده و هر چه بیشتر از طریق اقامه نماز ، این فریضه الهی ارتباط بیشتری با خداوند برقرار نموده و با دلها و قلب پاکتان عاقبت بخیری را از او بخواهید .که در این راستا خداوند خودش فرموده است : بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را .

در پایان این جلسه از فعالان و خادمین امر نماز توسط حاضرین تجلیل بعمل آمد .

پیش اجلاس دانش آموزی نماز در منطقه گواور برگزار شد-2

پیش اجلاس دانش آموزی نماز در منطقه گواور برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا