اخبارکردستان

زنگ نماز در مدارس استان کردستان به صدا در آمد

مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیرکل آموزش و پرورش استان، اقدام به نواختن زنگ نماز در مدرسه زتگاران سنندج کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، دوشنبه سوم مهرماه زنگ نماز در مدارس استان کردستان به صدا در آمد.

در سنندج نیز طی مراسمی با حضور مدیرکل، معاون پرورشی و رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش و همچنین مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان در دبیرستان رستگاران به صدا درآمد.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید با حضور دانش آموزان این مدرسه، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش استان، اقدام به نواختن زنگ نماز نمودند و سپس نماز جماعت به امامت حجت الاسلام عزیزی و با حضور مهمانان و دانش آموزان اقامه گردید.

پس از اقامه نماز مدیر دبیرستان رستگاران ضمن خیر مقدم گویی به مهمانان، گزارشی در مورد فعالیت های این دبیرستان درخصوص نماز ارائه نمودند و سپس ناظمی جلال با خیر مقدم به مدیر ستاد اقامه نماز و سایر میهمانان با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید در خصوص اهمیت نماز، دانش آموزان را به حضور مستمر در نماز های جماعت توصیه نمودند و باب اشاره  به مطالبی از کتاب اسرار نماز، فواید نماز را از دیدگاه حجت الاسلام قرائتی تشریح نمودند.

در ادامه برنامه با طرح سوالاتی از بیانات مدیرکل آموزش و پرورش، تعدادی از دانش آموزان توسط ستاد اقامه نماز استان و اداره کل آموزش و پرورش مورد تقدیر قرار گرفتند. لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم، مدیر ستاد اقامه نماز گفت و گوهایی با مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر مدرسه رستگاران درخصوص تداوم همکاری ها و برنامه های آینده انجام دادند.

زنگ نماز در مدارس استان کردستان به صدا در آمدزنگ نماز در مدارس استان کردستان به صدا در آمداقامه نماز جماعت در مدرسه رستگاران سنندجاقامه نماز جماعت در مدرسه رستگاران سنندج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا