اخبارگلستان

زنگ نماز در مدارس گالیکش

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در روز یکشنبه نهم مهرماه، زنگ نماز در مدرسه مائده شهرستان گالیکش با حضور امام جمعه، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رئیس اداره آموزش و پرورش، معاون پرورشی و کارشناس قرآنی اداره آموزش و پرورش نواخته شد.

مرتضی رنگریز دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گالیکش در گفتگو با روابط عمومی، با اعلام این خبر گفت: امام جمعه شهرستان در ابتدا ولادت پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را تبریک گفت و افزود که حضرت محمد (ص) ائمه اطهارعلیهم السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها به نماز اول وقت مقید بودند و براین امر تاکید می کردند.

وی راه موفقیت در درس و بحث، زندگی شخصی و اجتماعی را در سایه نماز اول وقت عنوان کرد و تنها راه برون رفت از مشکلات را نیز اقامه نماز اول وقت دانست و بر اهمیت این موضوع تاکید داشت.

رضانژاد امام جمعه گالیکش، خواندن نماز اول وقت را موجب قرب الهی دانست و افزود: خواندن و اقامه نماز اول وقت مقام انسان را از فرشتگان مقرب بالاتر می برد.

امام جمعه گالیکش در بخش دیگر از بیانات خود گفت: یکی از صفات برجسته پیامبر مکرم اسلام، رحمه لله العالمین بود، پیامبر مکرم اسلام نه تنها همه دشمنانش را بخشید بلکه در حق همه آنها دعا کرد.

جناب رضانژاد متصف شدن به صفت مهربانی و گذشت پیامبر مکرم اسلام را ، یکی از راهکارهای خلاصی از مشکلات جامعه عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که تمام دانش آموزان نسبت به هم مهربانند و قدر معلمان و پدر و مادر خود را می دانند.

در پایان برنامه با طرح ۵ سوال از نماز اولی ها جوایزی از طرف امام جمعه اهدا شد.

زنگ نماز در مدارس گالیکش زنگ نماز در مدارس گالیکش زنگ نماز در مدارس گالیکش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا