اخباراصفهان

طرح کارت نماز «ایران پلاک ۴۵» در مساجد استان اصفهان اجرا می شود

مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی اصفهان: طرح کارت نماز «ایران پلاک ۴۵» در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان همزمان با دهه فجر آغاز و اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان از خبرگزاری شبستان، «سید احمد نواب» در گفتگویی با اشاره به برنامه های دهه فجر کانون های فرهنگی و هنری و نهادهای فرهنگی مساجد اظهارداشت: طرح کارت نماز نوجوانان تحت عنوان «ایران پلاک ۴۵ » به مناسبت بیست و پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد استان اصفهان اجرا می شود.

مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی اصفهان افزود: مدیران مراکز فرهنگی با ثبت نام در این طرح و مشخص کردن سهمیه مسجد خود، این طرح را به مدت ۳۰ روز اجرا می کنند.

وی با بیان اینکه در این برنامه نوجوانان بر اقامه نماز مداومت دارند، تصریح کرد: اقامه نماز به صورت جماعت و استفاده از کلاس های اخلاق و احکام در قالب این طرح انجام و نوجوانان امتیاز می گیرند.

نواب اضافه کرد: برنامه های اردویی نیز برای شرکت کنندگان در این طرح پیش بینی شده و بنیاد المهدی(عج) در اهدا جوایز برترین های طرح همکاری می کند.

وی به دیگر برنامه های این بنیاد خیریه فرهنگی برای حمایت از کانون های مساجد اشاره کرد و اذعان داشت: طرح های ویژه دهه فجر و فعالیت های گروه های سرود مورد حمایت خاص قرار می گیرند.

مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی المهدی اصفهان ادامه داد: توزیع بسته های فرهنگی و اقلام تبلیغاتی به این مناسبت و ایام اعیاد ماه رجب و شعبان انجام می شود.

وی با بیان اینکه طرح کارت نماز پلاک ایران ۴۴ سال گذشته اجرا شد، اضافه کرد: ۱۵۰ کانون این طرح را اجرا کردند که از هر مرکز به صورت میانگین ۲۰ نفر شرکت کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا