آذربایجان شرقی

سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با محوریت نماز در جمع مدیران و دانش آموزان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان آذربایجان شرقی با محوریت نماز در جمع مدیران و دانش آموزان  روز دوشنبه، ۲۸ آذرماه سخنرانی کرد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام قدوسی استاد تربیت اسلامی، حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، رئیس اداره قرآن و عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، معاونت محترم پرورشی ناحیه ۵، فرماندهی بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی، کارشناسان و مسئولان اداره قرآن و عترت و نماز و فرهنگی هنری، ورزش ناحیه ۵، اسدی خیرالدین مدیر دارالقرآن الکریم امام رضا علیه السلام برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان در مورد اهمیت نماز به فرمایش حضرت زهرا سلام الله علیها ضَمَّنَ الْقُلُوبَ مَوْصُولَها اشاره کرد و گفت: خداوند توحید را در قلب هر کسی قرار داده است و بزرافشانی کرده است که همه باید تلاش کنند تا این توحید شکوفا شود.

وی در ادامه افزود: نماز بهترین وسیله برای شکوفا کردن توحید است. نوجوانان عزیز بدانند اگر می‌خواهند با انرژی، با نشاط و از زندگی لذت ببرند، – این حالات – با نماز حاصل می‌شود.

آقاجانی افزود: آیت الله بهجت فرمود اگر سلاطین می‌دانستند در نماز خواندن چه لذتی است حکومتشان را رها می‌کردند و دنبال نماز می‌رفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا