اخبارخراسان جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی با محوریت نماز ویژه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی ،سی ام بهمن ماه ، با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان ، مدیر کل و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و به مناسبت آغاز هفته جوان و در آستانه تولد حضرت علی اکبر (ع) کارگاه آموزشی با محوریت نماز در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این نشست ضمن تبریک آغاز هفته جوان، در سخنانی اهمیت سنین جوانی و روحیه جوانمردی در فرهنگ اسلام و ایران را تشریح کرد.

کمیلی در بخشی از سخنان خود با اشاره به  آیات و روایات به اهمیت نماز اول وقت و آثار و برکات این فریضه الهی در زندگی پرداخت .

وی افزود :هچنان که برای درس و بحث و مسائل تحصیلی فرزندان خود حساس هستیم باید به معنویت فرزندان و تشویق آنها به راز و نیاز با پروردگار و توسل به ائمه اطهار  علیهم السلام را آموزش دهیم وخود والدین باید الگو باشند در اقامه نماز اول وقت زیر فرزندان از ماها الگو برداری می کنند .

در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این کارگاه ورزش و جوانان نیز ضمن تبریک موالید ماه شعبان و فرا رسیدن هفته جوان در گزارشی عملکرد اداره کل  ورزش و جوانان را  در خصوص برنامه ها و فعالیت ها انجام شده در جهت  ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز تشریح کرد .

در پایان از فعالین در امر  نماز اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا