لرستان

اجلاس شهرستانی نماز الیگودرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، اجلاس شهرستانی نماز با موضوع  نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه شهرستان، دبیر شهرستان الیگودرز و دیگر مسئولان استانی در تاریخ بیست و پنجم اسفنده ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی در اجلاس شهرستانی نماز الیگودرز اظهار داشت: نماز باعث پاکی روح و دل انسان از کینه، حسادت و بخل می‌شود و طهارت و پاکی در زندگی را برای انسان به همراه دارد، در روایت است که اثر تربیتی نماز پاکی روح و معنویت و تقرب به‌سوی خداست، کمااینکه کسی‌که با خدا ارتباط دارد با غیر خدا ارتباطی نخواهد داشت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با یادآوری این‌که نماز سبب پاکی و تربیت درست فرزند می‌شود تصریح کرد: لذا خانواده‌ها اگر می‌خواهند فرزندان‌شان درست تربیت شوند به نماز اهمیت دهند و  نماز در شکل‌گیری صحیح روابط اجتماعی مؤثر است  کمااینکه اگر یک خانواده به نماز اهمیت دهد آن خانواده از نظر مردم متدین، آبرومند، مؤمن و مقید به حلال و حرام خواهد بود.

چراغی عنوان کرد: نماز در مدرسه خیلی مهم است چون باعث تربیت صحیح می‌شود و علاوه‌بر این جایگاه تعلیم و تربیت را ارتقا می‌دهد و روابط معلم و دانش‌آموز را محترمانه می‌سازد.

 در پایان از دستگاه اجرایی برگزیده و فعالان نماز تقدیر به عمل آمد.

اجلاس شهرستانی نماز الیگودرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا