اخباراصفهان

نمایشگاه با محتوای نمازی در شهر درچه اصفهان دایر می شود

مدیر ستاد اقامه نماز استان: گاهی یک تصویر و یا یک اثر هنری می تواند به اندازه چند روز کار تبلیغی و آموزشی تأثیر گذار باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، محتواهای نمازی در قالب نمایشگاه در معرض دید مردم شهر درچه اصفهان قرار خواهد گرفت.

جلسه هماهنگی به نمایش گذاشتن محتواهای نمازی در قالب نمایشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، محمد فرخی کارشناس فرهنگی و آموزشی، خانم خادم مسئول فرهنگی و مدیر دارالقرآن بسیج خواهران درچه و گروهی از فعالین نماز از حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت معصومه سلام الله علیها ناحیه درچه روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه مراحل کار و نحوه برگزاری نمایشگاه اعتقادی با محور نماز بررسی و تصمیماتی اتخاد شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر برگزاری نمایشگاه با موضوع نماز را از روش های جذاب و هنری خواند و افزود: گاهی یک تصویر و یا یک اثر هنری می تواند به اندازه چند روز کار تبلیغی و آموزشی تأثیر گذار باشد.

مسئول فرهنگی و مدیر دارالقرآن بسیج خواهران درچه ضمن بیان سوابق موفق و تلاش همکاران خود در حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه سلام الله علیها در سال های قبل، برپائی اینگونه نمایشگاه ها را موثر دانست و پرداختن به موضوعاتی مانند نماز را از واجبات امروز به ویژه برای نسل نو برشمرد.

فرخی مسئول فرهنگی و آموزشی ستاد با ارائه پیشنهاد سیر تکاملی بودن نمایشگاه برای مراجعه کنندگان این روش را کارآمد دانست و بیان کرد: اگر نمایشگاه روند تکامل داشته باشد در نهایت مخاطب با بازدید از نمایشگاه محتواهایی را به صورت غیر مستقیم آموزش دیده است.

وی آمادگی ستاد اقامه نماز برای برگزاری نشست های تخصصی نماز ویژه گروه های مختلف به ویژه دانش آموزان را اعلام کرد.

محتواهای نمازی در قالب نمایشگاه در معرض دید مردم شهر درچه اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا