اخبارقزوین

برنامه کاروان نماز در مسجد الغدیر قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، برنامه کاروان نماز در اولین روز شروع مدارس در مسجد الغدیر در روز یکم مهر ماه روز شنبه برگزار شد.

برنامه کاروان نماز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین، مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر ستاد اقامه نماز استان و سایر مسئولین برگزار شد.

در بین نماز ظهر و عصر مدیر ستاد اقامه نماز به بیان اهمیت آموزش احکام نماز پرداخت و گفت: همانند کسی که نقشه راه را بلد نباشد مسیر را نمیتواند طی کند برای اقامه نماز نیز به دانستن احکام نیاز است و در ادامه به بیان چند مسئله در مورد سلام نماز و آداب آن پرداخت.

و در ادامه آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در برنامه کاروان نماز اظهار کرد: دعا می‌کنیم همه شما در اهداف ایمانی، اهداف آموزشی و احترام به معلم و فضای آموزشی موفق باشید.

وی ادامه گفت: در سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) قرار داریم، وقتی امام (ع) به شهادت رسیدند ولایت و امامت امام زمان (عج) نیز آغاز شد، هم شهادت امام حسن عسکری (ع) را تسلیت عرض می‌کنیم و هم آغاز ولایت امام زمان زمان (عج) را که مقارن با آغاز سال تحصیلی شما عزیزان شده، تبریک عرض می‌کنیم.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: امثال بنده، طلاب، علما و همه پدران و مادران دعاگوی شما هستند تا موفق و سربلند باشید، در نمازهای جمعه و جماعت همه ما برای موفقیت شما دعا می‌کنیم، خودتان هم باید اهل دعا باشید، دعا نردبان موفقیت انسان است، دعا به معنای درخواست و چیزی را از خدا طلب کردن است، کسی که در زندگی‌اش دعا نیست، زندگی افسرده و بدون چشم‌اندازی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: کسی که دعا در زندگی‌اش نیست یعنی آینده را نمی‌بیند، امید در زندگی‌اش فعال نیست اما کسی که دعا می‌کند امید را به خودش یادآوری می‌کند، بنده هم برای موفقیت شما دانش‌آموزان عزیز دعا می‌کنم و خوشحالم که در این مراسم ارزشمند شرکت کردم.

برنامه کاروان نماز در مسجد الغدیر برگزار شد

برنامه کاروان نماز در مسجد الغدیر برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا