آذربایجان شرقیاخبار

نشست رابطین نماز دانشگاه های استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست رابطین نماز دانشگاه های استان آذربایجان شرقی با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، روز پنج شنبه چهاردهم دی ماه در اتاق جلسات دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای دانشگاه ها، گفت: مقام معظم رهبری در پیام های خود به اجلاس های سراسری نماز، از دانشگاه ها انتظارات فراوانی دارند که باید به همت شما عزیزان محقق شود.

وی افزود: بنابراین ارتباط خود را با ستاد اقامه نماز بیشتر کنید و از جزیره ای و سلیقه ای کار کردن پرهیز نمایید و مطابق برنامه های ستاد اقامه نماز که از ستاد مرکز ابلاغ می شود عمل نمایید، که از برخی عزیزان بابت هماهنگی بیشتر با ستاد تشکر می کنم.

وی با بیان فعالیت های ستاد در دانشگاه ها و مراکز علمی و ابلاغیه های ستاد مرکز، افزود: ستاد اقامه نماز بعنوان کمک یار در دانشگاه ها در خدمت رابطین عزیز می باشد، که رابطین باید در وهله اول به سامانه سجاده و تفاهم نامه ها مراجعه کنند و با خواسته های ستاد مرکز آشنا شده و برنامه های خود را تنظیم کنند، که ان شاءالله امتیاز دانشگاه های ما از سالهای قبل بهتر شود.

نشست رابطین نماز دانشگاه های آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا