اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز اداره کل دیوان محاسبات خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز بیست و چهارم آبانماه شورای اقامه نماز اداره کل دیوان محاسبات استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیر کل و سایر اعضا با دستور بررسی تفاهم نامه مشترک و همچنین انعقاد تفاهم نامه بومی مشترک برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این جلسه با اشاره به ضرورت برگزاری نشست های فرهنگی نماز شناسی ویژه کارکنان و خانواده ها اظهار داشت: با وجود شبهاتی که امروزه برای فرزندان در حوزه نماز و خداشناسی پیش می آید ضرورت دارد تا والدین با روش های دعوت فرزندان به نماز آشنا شوند.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به ضرورت بومی سازی تفاهم نامه فی مابین در حوزه نماز پرداخت و گفت: کارشناسان دو دستگاه هر چه زودتر اقدام به تدوین این تفاهم نامه کنند تا انشالله شاهد اتفاقات خوبی در حوره نماز در این اداره باشیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از اهتمام مدیران مجموعه در امر نماز گفت: در بازدید های میدانی انجام شده خوشبختانه شاهد برپایی با شکوه نماز در این اداره کل هستیم که این موضوع نیز نتیجه نگاه ویژه مدیران به این فریضه نورانی الهی است.

در پایان این جلسه مدیر ستاد استان با اهدای لوح سپاس از آقای زهرابی مدیرکل مجموعه به دلیل اقدامات تاثیرگذار در امر نماز تقدیر نمود.

شورای اقامه نماز دیوان خراسان شمالی

شورای اقامه نماز دیوان خراسان شمالی

شورای اقامه نماز دیوان خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا