اخبارکهگیلویه و بویراحمد

جلسه شورای اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز استان با حضور آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، حجت الاسلام رضا قاسمی مدیر ستاد افامه نماز، ذبیحه الله انصاری دبیر اقامه نماز استانداری و سایر مدیران کل عضور شورا در روز سه شنبه پانزدهم اسفند ماه، در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان گفت: همه دستگاههای اجرایی نسبت به برگزاری برنامه های  فرهنگی ومسابقات نمازی، فعالیت‌ها و نشست‌های فرهنگی و نمازی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز توصیه می شود.

وی همچنین با توجه به فرصت کم نسبت به بارگزاری مستندات در سامانه سجاده گفت: همه دستگاههای اجرای و تا بیست و پنجم اسفند ماه فرصت دارند مستندات بر نامه های فرهنگی ونمازی خود را در سامانه سجاده بار گزاری کنند لذا انتظار می رود که مستندات هر دستگاه در سامانه سجاده بار گزاری تا مورد ارزیابی و ارسال آن به مرکز جهت امتیاز بندی نهایی انجام گیرد.

قاسمی ادامه داد: غبارروبی و آماده‌سازی فضای نمازخانه‌های ادارات و مساجد و مدارس و بازدید از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی و همچنین مراکز اسکان زائران، از بر نامه های کار گروه سرکشی نماز خانه های بین راهی متشکل از نماینده استانداری، سازمان حمل ونقل وپایانه ها، شرکت پخش وفرآورده های نفتی، میراث فرهنگی وگردشگری و ستاد اقامه نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز با تاکید بر حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و پرهیز از روزه‌خواری، اضافه کرد: پیشنهاد می‌شود سازمان حمل ونقل و پایانه ها برای مسافران نوروزی مکان‌هایی در نظر گرفته شود که به دور از ملاعام باشد تا حرمت این ماه حفظ شود.

در پایان چهارمین جلسه شورای اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج ضمن تأکید بر اهتمام به توسعه و ترویج فرهنگ نماز در دستگاههای اجرایی، برگزاری برنامه های فرهنگی ومسابقات نمازی، سرکشی از نماز خانه های بین راهی وجایگاه های سوخت در این ماه مبارک را پر اهمیت دانست.

شورای اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد بر گزار گردید.

شورای اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد بر گزار گردید.

شورای اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد بر گزار گردید.

شورای اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد بر گزار گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا