اخبارخراسان شمالی

جلسه شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، روز هجدهم فروردین ماه ، جلسه شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل و اعضای شورای اقامه نماز شرکت برگزار شد.

در ابتدا جلسه از اقدامات صورت گرفته پیرامون فرهنگ سازی نماز و برنامه های فرهنگی برای خانواده‌های کارکنان درماه مبارک رمضان مانند جلسات قرآنی و فرهنگی نمازی گزارشی ارائه شد.

در ادامه مرتضوی مدیر شرکت آب منطقه ای استان ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه ستاد اقامه نماز استان به این موضوع پرداخت که نقش فرهنگ سازی در اصلاح الگوی مصرف آب بسیار بالا بوده و اثرات آن مشاهده می شود لذا فرهنگسازی و فراهم کردن شرایط اقامه نماز نیز در پر شور شدن آن موثر خواهد بود.

در ادامه حجت الاسلام احمدی فرد با اشاره به معرفی این دستگاه به عنوان مجموعه شایسته تقدیر ویژه در بین دستگاه‌های اجرایی استان در اجلاس استانی نماز از تلاش‌های مدیر کل و رابط اقامه نماز قدردانی نمود و بر آمادگی ستاد اقامه نماز برای تعامل بیشتر و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی مشترک با مجموعه آب منطقه ای تاکید کرد.

وی توقع ستاد از دستگاه های اجرایی در فعالیت های حوزه نماز را مربوط به سه حیطه ی کارکنان ،خانواده کارکنان و ارباب رجوع مجموعه دانست و اظهار امیدواری کرد در سال جدید با اقدامات خالصانه و جدی ، گام های موثر تری برای اقامه نماز در ادارات برداشته شود.

همچنین وی افزود: اگر فضا و شرایط لازم برای ارباب رجوع و اقامه نماز آنان فراهم شود ، سبب آرامش محیط و بهبود خدمات می گردد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آب و منطقه ای خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا