اخبارفارس

شورای اقامه نماز مرکز تحقیقات کشاورزی استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه، شورای اقامه نماز مرکز تحقیقات کشاورزی استان با حضور مرادی مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی و حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در محل سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در جلسه شورای اقامه نماز مرکز تحقیقات کشاورزی استان فارس که در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد گفت: اگر می‌خواهیم برای نماز کار کنیم و تبلیغ کنیم، و بخواهیم نفوذ کلام داشته باشیم به آنچه که می‌گوییم باید خودمان اول عمل کنیم. مشکلی که امروزه در جامعه اسلامی ما نمود دارد این است که حرف ما با عملمان متفاوت است.

وی افزود: این که امروز نمی‌توانیم در جامعه اثرگذار باشیم دلیلش این است که به حرف خود عمل نمی‌کنیم. ما باید درد دین داشته باشیم، نبود درد دین باعث می‌شود نتوانیم اثرگذار باشیم. ما همچنین باید سوز داشته باشیم. اگر مدیر سوز دین داشته باشد، یعنی اینکه قلباً پیگیر مسائل باشد قطعاً بی نتیجه نخواهد ماند.

مرادی مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی استان فارس در این جلسه گفت: از اینکه در سال گذشته این اداره رتبه شایسته تقدیر را در امر شاخص های نماز کسب کرده است بسیار خوشحالیم و این را مرهون زحمات و تلاش های دوستان و همکاران می‌دانم.

وی در ادامه گفت: هدف همه ما اقامه نماز و برپایی نماز جماعت و برگزاری اردو های فرهنگ و تربیتی ویژه همکاران و خانواده های آنان می‌باشد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر از اداره مرکز تحقیقات کشاورزی استان و دبیر اقامه نماز سید علی اکبر موسوی تقدیر شد.

شورای اقامه نماز فارس

 

شورای اقامه نماز فارس شورای اقامه نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا