اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز پنجم مهرماه، شورای فرهنگی و اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور رئیس سازمان و مدیر ستاد اقامه نماز استان و با دستور گزارش ارزیابی دستگاه های اجرایی و اجرای تفاهم نامه بومی فی مابین در محل این سازمان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این جلسه با اشاره به نتیجه ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در حوزه نماز اظهار داشت: با تلاش هیئت ارزیابی استان سعی شد با بررسی دقیق و جامع مسندات ارائه شده، امتیازاتی عادلانه به دستگاه های اجرایی داده شود.

وی در ادامه با اشاره به امتیاز کسب شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی در سال ۱۴۰۱ گفت: کسب عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه نشان از دغدغه و تلاش مدیران مجموعه دارد که از مدیران مجموعه تشکر میکینم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به تدوین سند چشم انداز پنج ساله نماز استان اشاره کرد و افزود: امیدواریم با تلاش و همکاری  مجموعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دستگاه های متولی امور علمی و پژوهشی هر چه زودتر سند چشم انداز نماز استان تدوین و اجرایی گردد.

 بهزاد فر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی نیز در ادامه ضمن تقدیر از همکاری ستاد استان در جهت ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجایی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در جهت تامین اعتبار لازم برای تدوین سند چشم انداز پنج ساله نماز استان اعلام آمادگی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا