اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز شهرستان بجنورد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستا اقامه نماز خراسان شمالی، دهم مهرماه شورای اقامه نماز شهرستان بجنورد با حضور فرماندار، مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و همچنین اعضای شورای اقامه نماز شهرستان با دستور بررسی وضعیت اقامه نماز در ادارت و همچنین وضعیت نمازخانه های محورهای مواصلاتی مرکز استان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در این جلسه با اشاره به بازدیدهای جاده ای از وضعیت نمازخانه ها به ارائه گزارش پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه استان از لحاظ مجتمع های رفاهی از وضعیت خوبی برخوردار است اما هنوز هم کمبودهایی وجود دارد که باید در راستای رفع آنها اقداماتی انجام گیرد.

وی در ادامه به بررسی نماز جماعت در ادارات پرداخت و افزود: متاسفانه علی رغم نامه نگاری های انجام شده با دستگاه های اجرایی و دستورات استاندار و فرمانداران محترم هنوز هم شاهد برگزاری برخی جلسات در وقت نماز هستیم که باید این موضوع پیگیری شود تا در آینده شاهد برگزاری جلسات در وقت نماز نباشیم.

باقرپور فرماندار بجنورد نیز در نشست با اشاره به لزوم پیگیری مصوبات شورای اقامه نماز مرکز استان اظهار داشت: امیدواریم با پیگیری های اعضای این شورا تمامی مصوبات به صورت کامل اجرا گردیده و تا حصول نتیجه پیگیری های لازم انجام پذیرد.

شورای اقامه نماز بجنورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا