آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز بانک کشاورزی آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز بانک کشاورزی استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، صمدی مدیر کل بانک کشاورزی و قره خان نژاد دبیر نماز بانک کشاورزی، روز چهارشنبه بیست چهارم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقا جانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیر و دبیر نماز، با اشاره به اسرار نماز، گفت: همکارانی که در امر نماز سستی می کنند به دلیل آن است که نمی دانند چه نعمت بزرگی از دست می دهند، وظیفه ما و دبیران نماز این است با برگزاری دوره های آداب و اسرار نماز تلاش کنیم بعضی از همکارانمان را از خواب غفلت بیدار کنیم.

وی با تاکید بر اجرای تفاهم نامه ها، افزود: دبیر نماز باید تلاش کند با برنامه ریزی دقیق دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز، مسابقات کتاب خوانی و جشن تکلیف فرزندان کارکنان در اداره برگزار شود.

قره خان نژاد ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از زحمات مدیر ستاد و حمایت های مدیر کل بانک کشاورزی، با اشاره به فعالیت های نمازی و معنوی، گفت: نماز های جماعت همیشه با حضور خود مدیر برگزار می شود.

وی افزود: مدیر علاوه بر حمایت های مادی و معنوی، همکاران را به نماز دعوت می کند و فعالان نمازی را تکریم می کند.

دکتر صمدی با تشکر از زحمات مدیر ستاد، دبیر نماز و مهمانان حاضر در جلسه، گفت: ما در حکومت اسلامی وظیفه داریم که در ترویج نماز و معنویت تلاش کنیم، چرا که ما مدیون امام امت (ره) و شهداء هستیم و این مسیر، مسیر خوبان عالم، پیشوایان و شهدای ماست.

جلسه شورای اقامه نماز بانک کشاورزی آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا