اخبارسمنان

شورای اقامه نماز و تقدیر از فعالین نمازی هلال احمر استان سمنان برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز و تقدیر از فعالین نماز با حضور مدیر ستاد، مدیرکل هلال احمر، نماینده ولی فقیه در سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان،  چهارمین جلسه شورای اقامه نماز و تقدیر از فعالین نماز با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان، دکتر محمد خانی مدیرکل هلال احمر استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین محمود نطنزی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر، معاونین و اعضای شورای اقامه نماز، کارشناس نظارت و ارزیابی، ائمه جماعت در روز سه شنبه مورخ ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین نطنزی ضمن عرض خیر مقدم افزود آرامش روح، روان و دل را یکی از آثار اقامه نماز بیان کرد و در قرآن کریم به این آیه اشاره شده است که “الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏‌اند و دل‌هایشان به یاد خدا آرام می‌‏گیرد، آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش مى‌یابد”.

وی در ادامه به ارائه گزارش فعالیت های ترویج و توسعه نماز در دفتر نمایندگی سازمان هلال احمر پرداخت وی بیان کرد: نماز در ساختمان مراکز شهرستانی از وضعیت خوبی برخوردار است .

شمس الدین در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل هلال احمر استان سمنان گفت : من به نمایندگی از تمامی اعضای ستاد اقامه استان از تمامی فعالین در راستای ترویج و توسعه همگانی نماز در این اداره کل و بخصوص از تلاش های مستمر دبیر و اعضای محترم که با وجود زحمات فراوان در این سازمان قبول زحمت کردند و در ترویج این وظیفه الهی سعی و کوشش می کنند تشکر و قدردانی می نمایم.

شمس الدین بیان کرد : با توجه به فعالیت های و گزارشات بارگزاری شده در سامانه سجاده و حضور کارشناسان ستاد استان در این مجموعه رتبه تقدیر ویژه برای سازمان کسب شده است که تمامی کارمندان و خادمین نماز با همکاری پیوسته خود در راستای توسعه نماز تلاش و کوشش انجام داده اند.

وی تاکید کرد : اداراتی از قبیل هلال احمر استان به دلیل ارتباط مستقیم با مردم در ساختمان های مرکزی، پست های بین جاده ای مروج نماز باشد .

دکتر محمد خانی مدیرکل هلال احمر استان سمنان در شورای اقامه نماز اداره کل هلال احمر استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر عرض خیر به اعضاء حاضر در جلسه با اشاره به ارزش والای این فریضه الهی و مقام نماز و نمازگزار در محضر باری تعالی پرداخت، وی آثار نماز را در بین افراد در زندگی خصوصی خود و در اجتماع  بسیار مثبت ارزیابی تلقی کرد.

وی بیان کرد رتبه و کسب عنوان تقدیر ویژه توسط نماینده ولی فقیه در هلال احمر استان، دبیر و اعضاء ی شورای اقامه نماز بیانگر این است که این اداره کل توجه به خصوصی در این زمینه دارد و انشالله در سال آتی قدم هایی استوار و پر رونق تر در این راستا با همت عزیزان برداشته شود.

در پایان مراسم از حجت الاسلام و المسلمین نطنزی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر استان سمنان، اعضای فعال و نفرات برتر نمازی در این سازمان به رسم یادبود تقدیر و تشکر شد.

جلسه شورای اقامه نماز و تجلیل از فعالین نماز در هلال احمر استان

جلسه شورای اقامه نماز و تجلیل از فعالین نماز در هلال احمر استان

جلسه شورای اقامه نماز و تجلیل از فعالین نماز در هلال احمر استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا