آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان چالدران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان چالدران باحضور امام جمعه، فرماندار، دبیر اقامه نماز شهرستان چالدران، فرمانده سپاه، جانشین نیروی انتظامی رئیس تبلیغات اسلامی و مسئولین و ائمه جماعات ادارات شهرستان چالدران روز شنبه، چهارم آذرماه، در سالن جلسات فرمانداری شهرستان چالدران برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین حق وردیزاده، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان چالدران ضمن تشکر از مدعوین گفت: ضرورت گسترش ترویج فرهنگ نماز در ادارات و مدارس شهرستان چالدران بسیار حائز اهمیت است و در این شهرستان در ۲۰ اداره و ۱۰ مدارس نماز جماعت بصورت مستمر برگزار می‌شود. بیان احکام نماز، آموزش قرائت صحیح خوانی نماز، بیان اسرار و فلسفه نماز از جمله برنامه های ائمه جماعات در مدارس و ادارات می باشد.

ضرورت گسترش ترویج فرهنگ نماز در ادارات و مدارس شهرستان چالدران بسیار حائز اهمیت است

در ادامه عبدالله نژاد، فرماندار شهرستان چالدران، گفت: یکی از دستورات دین اسلام اقامه نماز است و باید تمام مدیران ادارات و مدارس باید از تمام امکانات برای ترویج فرهنگ نماز استفاد کنند. مدیران علاوه بر حضور دائمی، در نماز جماعت، کارکنان و دانش آموزان را برای نماز دعوت کنند. این کار وقت تلف کردن نیست بلکه خودش سرمایه گذاری است تا از تمام زشتی ها و پلیدی ها جلوگیری کند. چون خداوند فرمود نماز مومن را از تمام فحشاء و منکرات حفظ می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا