اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل استان و دیگر اعضا شورا یکشنبه یکم بهمن ماه برگزار شد.

در ابتدا این جلسه دبیرشواری اقامه نماز و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گزارشی از اقدمات در حوزه نماز که بر مبنای تفاهم نامه بومی بوده است ارائه کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی در ادامه گفت: نماز جماعت در تمام شعبات و ادارات شهرستانی برگزار می شود و در یک برنامه ریزی از هزار و ۴۲۰ خانه مددکار و خانواده های مورد حمایت کمیته امداد که فرزندان آنها به سن تکلیف رسیده با اهدا هدیه ای مورد تقدیر قرار گرفتند و جشن تکلیفی در حرم مطهر برگزار می شود.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی افزود: از تلاش های صادقانه ای در حوزه نماز که منجر به برگزیده شدن این اداره کل در عملکرد ۱۴۰۱ در جمع دیگر ادارات شده است سپاسگذاری کرد.

وی ادامه داد: چند فعالیت مشترک می تواند فی مابین ستاد اقامه نماز و کمیته امداد امام خمینی(ره) به دلیل ماهیت دینی دو تشکل قرار گیرد مانند نشست مشترک ستاد اقامه نماز با روحانیون مبلغ زکات، صدقات و همچنین مسابقه ای با عنوان نماز و زکات برگزار گردد.

در پایان این نشست تفاهم نامه بومی امضا گردید و مقرر شد نسبت به فعالیت های مشترک برنامه ریزی و اقدام شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا