اخبارکردستان

شورای اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی کردستان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: شرکت شهرک های صنعتی ظرفیت های خوبی در اخیتار دارد و امید است که با مشارکت همدیگر کارهای فرهنگی، تبلیغی و‌ آموزشی خوبی برای نماز انجام شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، سی ام اردیبهشت ماه شورای اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار شد.

امانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گزارشی از فعالیت های شرکت ارائه کرد‌ و درخصوص برنامه های نمازی گفت: کارکنان شکر خدا در مسائل نمازی پای کار هستند و جلسات نماز برگزار می شود.

وی افزود: برنامه هایی برای فرزندان همکاران در زمینه نقاشی و مسابقات نمازی در نظر گرفته شده است که به امید خدا به بهترین شکل به اجرا درخواهد آمد.

امانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: مسئله نماز می تواند برای همکاران در بحث کاری موجب هم افزایی و اتحاد شود.

در ادامه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به ایه ۴۱ سوره حج گفت: کسانی که مسئولیت و اختیاراتی دارند یکی از وظیفه های اصلی آن ها اقامه نماز است ولی نه به این معنا که فقط خود نماز بخوانند بلکه منظور فراهم کردن بستری برای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز با استفاده از اختیاراتی که دارند می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز به تفاهم نامه های کشوری مابین ستاد و دستگاه ها اشاره کرد و گفت: از نظر نظام اداری با توجه به فرماشیات مقام‌ معظم‌ رهبری(مدظله العالی) تکالیفی برای سازمان ها و ستاد اقامه نماز مشخص شده است.

عظیمی افزود: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) هر سال برای دو مسئله نماز و حج پیام می دهند که نشان از اهمیت ویژه آن ها است.

عظیمی با اشاره به اینکه نماز‌ به انسان نشاط می دهد و تقویت روحی برای انسان است بر برنامه هایی از قبیل تبلیغات محیطی، تبلیغات چهره به چهره، دوره های آموزشی ویژه خانواده ها و جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان و… تاکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: دشمنان به شدت شبهه ایجاد می کنند و باید به این شبهات پاسخ داده شود عظیمی افزود: شرکت شهرک های صنعتی ظرفیت های خوبی در اخیتار دارد و امید است که با مشارکت همدیگر کارهای فرهنگی، تبلیغی و‌ آموزشی خوبی برای نماز انجام شود.

در پایان این جلسه از فعالین و خادمین نماز این شرکت و همچنین مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز تقدیر بعمل آمد و در خاتمه نماز جماعت اقامه شد.

شورای اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی کردستان برگزار شد شورای اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی کردستان برگزار شد شورای اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا