اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضورحجت الاسلام و المسلمین دکتر بهشتی سرپرست ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان، دکتر رضایی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان، دبیر اقامه نماز بنیاد شهید و امورایثارگران و ائمه جماعات مستقر در واحد های تابعه و جمعی از مسئولین واحد های تابعه  بنیاد شهید شهرستان ها در تاریخ چهاردهم اسفند ماه برگزار شد.

در این جلسه احمدیان دبیر اقامه نماز بنیاد شهید و امورایثارگران ضمن تشکر از حضور عزیزان در این جلسه، گزارشی از وضعیت اقامه نماز در واحدهای تابعه بنیاد شهید شهرستان های استان تهران را تشریح کرد.

وی گفت: از جمله اقداماتی که بنیاد شهید شهرستان ها در واحد های تابعه در امر نماز صورت گرفته شامل تعمیر و تجهیز نمازخانه ها، برگزاری کلاس های آموزشی نماز، حجاب و عفاف به همراه استاتید مجرب، برگزاری مسابقات کتابخوانی، برگزاری جلسات قرآنی برای خانواده های شهدا با همکاری بنیاد شهید و ائمه جماعات استان تهران، نشریه سالانه پیرامون نماز،  حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

در ادامه دکتر بهشتی ضمن بیان اهمیت نماز اول وقت در دستگاه ها گفت: با توجه به تفاهم نامه ستاد اقامه نماز با بنیاد شهید، ستاد اقامه نماز استان تهران طی هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده می تواند دوره های توانمند سازی  و آموزش شیوه های دعوت به نماز را برای ائمه جماعات واحد های تابعه و هم چنین کارکنان و خانواده های آنها در زمینه ترویج فرهنگ نورانی نماز را داشته باشیم .

وی گفت: ستاد اقامه نماز استان تهران می تواند نسبت به تامین اساتید برجسته مرکز تخصصی قم و ارائه محتوا برای برگزاری دوره ها اقدام کند.

جلسه سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان جلسه سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان جلسه سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا