آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز بنیاد شهید و ایثارگران آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز بنیاد شهید و ایثارگران استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان و علی اکبر سلمانی سرپرست بنیاد شهید استان و سایر اعضای شورا، روز سه شنبه بیست و پنجم مهر ماه در سالن جلسات بنیاد شهید برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت برگزاری نمازهای جماعت در ادارات، گفت: برگزاری نماز جماعت و پخش اذان مهم است ولی تمام کار اینها نیستند بلکه باید در کنار آن به برگزاری دوره های آموزشی، مسابقات کتاب خوانی و جشن تکلیف فرزندان کارکنان و اجرای برنامه های مشارکتی با ستاد اهتمام داشته باشیم.

سلمانی با تاکید بر اقامه نماز، گفت: رکن اساسی در حکومت اسلامی نماز است و باید تمامی دارات به این امر اهتمام داشته باشند و ما آماده همکاری و همراهی با ستاد اقامه نماز هستیم.

حلاج با اشاره به عملکرد بنیاد شهید در امر توسعه و ترویج نماز، گفت: ما هفت اداراه در شهرستان ها داریم که هرچند کارمند کمتری داشته باشند، نماز جماعت اقامه می شود، و بصورت مستمر به نماز خانه ها حتی گاهی خود مدیر سرکشی می کند تا در صورت وجود مشکل فورا حل شود، و در بحث مسابقات کتابخوانی هم از جمله اداراتی است که کوتاهی نکرده و پیشقدم می شود.

در پایان از آقای سلمانی بخاطر کسب مقام شایسته تقدیر در ارزیابی ستاد اقامه نماز و از آقای حلاج دبیر نماز بنیاد شهید با اعطای لوحی تقدیر و تجلیل شد.

جلسه شورای اقامه نماز بنیاد شهید و ایثارگران آذربایجان شرقی جلسه شورای اقامه نماز بنیاد شهید و ایثارگران آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا