اخبارچهار محال و بختیاری

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز مرکز شهید رجائی شهرستان فرخشهر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز مرکز آموزش عالی تربیت معلم شهید رجایی شهرستان فرخشهر، روز چهارشنبه، پنجم اردیبهشت ماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شاهسون مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، ریاست مرکز و اعضای هیات علمی در دفتر مدیر مرکز آموزشی شهید رجائی برگزارشد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به اهمیت اقامه نماز و شیوه های دعوت به نماز گفت: اساتید ما در دانشگاه ها باید در همه مقاطع تحصیلی به تدریس و آموزش های تخصصی نماز و مهدویت بپردازند و به هیچ عنوان خیال نکنند که اگر در مقطع کارشناسی چند جمله نمازی گفتند و یا چند نشست نماز برگراز کردنند، دیگر لازم نیست در مقطع بالاتر تکرار کنند، زیرا باید همیشه و در همه کلاس ها و مقاطع، آموزش و تبلیغ نماز را تکرار کنند.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم به صورت گسترده و بهتری نماز را آموزش دهیم، نیازمند گفتگو های خصوصی و چهره به چهره، با وجود استاتید و افراد توانمند هستیم.

حجت الاسلام کریمی بیان کرد: اگر گروه های آموزشی ما بتوانند در خصوص نماز و مهدویت وظایفی که دارند را به بهترین شکل ممکن اجرا و پیگیری کنند، دعوت به نماز و آموزش های نماز نتایج های مطلوب و خوبی خواهند داشت.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: باید در برگزاری جشنواره ها، اجلاس ها و مسابقات نماز تلاش ویژه ای داشته باشیم، چرا که این برنامه ها می تواند تاثیر و نتیجه خیلی خوبی در دعوت دانشجویان به نماز داشته باشد.

برگزاری جلسات شورای اقامه نماز مرکز شهید رجائی شهرستان فرخشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا