اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه شورای اقامه نماز اتاق اصناف شهرستان شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اقامه نماز اتاق اصناف و مجمع امور صنفی شهرستان شهرکرد، روز دوشنبه، هجدهم تیرماه، با حضور حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و حبیبیان مدیر اتاق اصناف شهرکرد در محل سالن جلسات اصناف شهرکرد برگزار شد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، گفت: از تلاش و زحمات مدیر و کارکنان اتاق اصناف، جهت برگزاری نماز جماعت با حضور حداکثری کارکنان و تعمیر و تجهیز نمازخانه جدید این اداره تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی افزود: مجمع امور صنفی با همکاری اتاق اصناف شهرکرد باید نسبت به برگزاری نشست های تخصصی نماز جدیت بیشتری داشته باشند و در همه فصل ها برای صنف های مختلف نشست تخصصی نماز برگزار کند و در همین جهت ستاد اقامه نماز استان این آمادگی را دارد که برای برگزاری این نشست های نماز، اساتید مرکز تخصصی نماز کشور را جهت تدریس معرفی کند.

حجت السلام کریمی ضمن تاکید بر برگزاری اجلاس نماز اتاق اصناف بیان کرد: اتاق اصناف یکی از کارکنان توانمند خود را به عنوان دبیر اقامه نماز این اداره به ستاد اقامه نماز استان معرفی نماید که بتواند تبلیغات میدانی نماز را در تمامی صنف ها گسترش دهد و همچنین شورای اقامه نماز اصناف باید در برگزاری اجلاس نماز در سال جاری تمام تلاش خود را به کار گیرد.

در پایان حبیبان مدیراتاق اصناف شهرستان شهرکرد خاطر نشان کرد: از ستاد اقامه نماز استان در خصوص همکاری و فعالیت جهت برگزاری نشست های تخصصی نماز نهایت تشکر و قدردانی را داریم و همچنین در برگزاری برنامه های نماز و مهدویت تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

جلسه شورای اقامه نماز اتاق اصناف شهرستان شهرکرد برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز اتاق اصناف شهرستان شهرکرد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا