آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز شهرهای تکاب و تخت سلیمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز شهرهای تکاب و تخت سلیمان باحضور امام جمعه، فرماندار، دبیر اقامه نماز شهرستان تخت سلیمان، معاونین و دیگر مسئولین شهرستانی روز شنبه یسستم آبان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان تکاب برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرماندار تکاب گفت: نماز قدم اول در دین اسلام است و در امر اقامه نماز باید از همه موقعیت های شهرستان استفاده بهینه را برد.

وی افزود: یکی از معیارهای عملکرد‌های مدیران در دستگاه ها، اقامه نماز است و حضور مدیر در اقامه نماز باعث تشویق هرچه بیشتر کارکنان در این امر می شود، و مدیران باید تمام تلاش خود را در این مورد کرده باشند و نتیجه را در ابعاد دستگاه ها شاهد باشیم.

نعمتی دبیر اقامه نماز شهرستان تکاب گفت:  تلاش برای اقامه نماز یک وظیفه شرعی و قانونی است و باید در وهله اول، خود عامل مشوق و دعوت کننده باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همه فعالیت های دستگاه ها در سامانه سجاده ثبت و در پایان سال ارزیابی می شوند. یکی از اصول مهم در شهرستان، تقویت اقامه نماز در مدارس است و باید دستگاه ها امامان جماعت خود را هفتگی یک روز به یکی از مدارس اعزام کرده و فعالیت هایی در امر اقامه نماز و پاسخ به شبهات داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا