اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مشاور شهردار در امور روحانیت و سایر اعضا یکشنبه هشتم بهمن ماه تشکیل شد.

در ابتدا دبیر شورای اقامه نماز سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد گزارشی از اقدامات انجام گرفته شده در حوزه نماز ارائه کرد.

سپس حجت الاسلام مقامی مشاور شهردار در امور روحانیت گفت: فراموش نکنیم سنت الهی آن است اگر کسی بین خود و خدا را اصلاح کند خداوند بین او و مردم را اصلاح خواهد کرد. نماز کانون ارتباط با خدا و اصلاح انسان هاست لذا براین امر توجه کنیم.

وی ادامه داد: در انتخاب اولیه ائمه جماعات در مجموعه وابسته به شهرداری دقت لازم صورت گرفته است علاوه بر آن آموزش های تخصصی  برای مدیریت دینی و آموزش مهارت گفتمان برای ائمه جماعات با مخاطبین نیز توجه و برگزار می نماییم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از اعضای جلسه یادآور شد: برحسب وطیفه که برعهده داریم آن هم توجه به حاشیه شهر، مسئله توجه به مساجد و مسیرهای منتهی به آن وهمچنین آموزش معارف نماز آن هم با الویت واجبات این امر الهی را فراموش نکنیم به خصوص اقشاری که به دلیل نوع اشتغال کمتر فرصت حضور در محافل دینی و آموزشی دارند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در صحبت کوتاهی برای نمازگزاران مطالبی را در مورد نماز مطرح و از فعالین نماز و امام جماعت این مجموعه تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا