اخبارمرکزی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت روز چهارشنبه بیست و نهم شهریور ماه با حضور محمدرضا جیریایی مدیر کل، حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضاء شورا با هدف توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز جماعت در بین کارکنان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در این جلسه بعد از تلاوتی چند از قرآن مجید، جیریایی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به اعضاء حاضر، به ارائه گزارشی از روند اجرای فعالیت های مرتبط به نماز در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ پرداخت.

وی گفت: دستگاه های اجرایی باید اهتمام ویژه ای برای اقامه نماز داشته باشند تا شاهد برگزاری نمازهای جماعت باشکوه و در اول وقت در ادارات باشیم و فعالان نماز در دستگاه های اجرایی، نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند، پس باید هر ساله به صورت مستمر از این خادمان نماز تقدیر به عمل آید.

سپس حجت الاسلام رودبارانی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اداره کل برای تشکیل جلسه شورای اقامه نماز، در خصوص اهمیت اقامه نماز جماعت با حضور مدیران ادارات، مطالبی را بیان کرد و گفت: حضور مدیران در نماز جماعت باعث دلگرمی کارکنان و اهمیت قائل شدن آنها به نماز می شود، مدیران در زمانی که در ادارات حضور دارند، موظفند نماز را کنار همکاران بخواند تا باعث تشویق آنها به نماز جماعت شود.

وی افزود: در مرحله اول، برای تشویق کارکنان به نماز، باید بهترین مکان در ادارات به نمازخانه اختصاص داده شود تا شاهد حضور گسترده کارکنان در نماز جماعت باشیم، دوم، وجود روحانی با اخلاق و خوش ذوق، می تواند کارکنان را به سمت و سوی نماز جماعت سوق دهد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا