فارس

شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هجدهم شهریور ماه شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با حضور سید حسین ذوالانوار مدیر، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و حجت الاسلام سید عباس موسوی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس در محل این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام صفری دبیر اقامه نماز اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس ضمن عرض خوش آمد به مدعوین این جلسه، گزارشی از روند فعالیت های اقامه نماز در بقاع متبرکه و نیز مساجد بین راهی تحت نظارت این اداره کل و نیز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکان و خانواده های آنان در سال جاری و برنامه های پیش رو را ارائه داد.

در ادامه این جلسه سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در بقاع متبرکه استان فارس و نیز توجه حوزه مدیریت این اداره کل به نظارت بر مساجد و نمازخانه های بین راهی محور های استان فارس، بر اجرای کامل مفاد توافقنامه فی ما بین این دو نهاد تاکیید کرد.

وی در ادامه افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه در سال گذشته و نیز سال جاری فعالیت های موثری انجام داده که بخش عمده این فعالیت های فرهنگی در جهت اقامه نماز و ترویج این مهم در سطح شهرستانها بوده است که از این نظر قابل تقدیر می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس با امضای استاندار فارس به حجت الاسلام صفری دبیر اقامه نماز این اداره کل و سید عباس موسوی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه فارس تقدیر و تشکر به عمل آورد.

شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف فارس شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف فارس شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا