اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست با حضور مدیرکل، مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناسان شنبه هجدهم شهریورماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل پست گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه نماز و قرآن و دیگر فعالیت ها ارائه کرد و یادآور شد: به دلیل حضور ارباب رجوع در این مکان تلاش شده فضای نمازخانه به نحوی آماده سازی شود که ارباب رجوع به راحتی در نمازجماعت شرکت کند.

در ادامه مدیرکل پست خراسان رضوی به بیان ضرورت هایی که امروز نسل جدید را در مسائل اعتقادی و وظایف دینی تهدید می کند اشاره کرد و گفت: باید کمیت برنامه ها بیشتر و به محتوا و جذاب بودن فعالیت های مذهبی و فرهنگی توجه بیشتری شود.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی چند پیشنهاد مطرح کرد و افزود: لازم است یک بسته آموزشی در حوزه معارف نماز جهت پرسنل و خانواده آنان که شیوه های دعوت و مدیریت دینی را بیان می کند براساس نیاز و دعوت از افراد تاثیرگذار برنامه ریزی و اجرا گردد.

وی اظهار کرد: با نگاه به تفاهم نامه وزارتی برنامه های قابل اجرا در حوزه نماز به شهرستان ها ابلاغ گردد و در ادامه ارزیابی سالیانه از فعالیت های شهرستان ها تقدیر و تشکر به عمل آید.

در پایان این جلسه از فعالین حوزه نماز و چند فرزند پرسنل که به سن تکلیف رسیده بودند تقدیر به آمد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست خراسان رضوی برگزار شدجلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست خراسان رضوی برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست خراسان رضوی برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست خراسان رضوی برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست خراسان رضوی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا