قم

شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای استان در آستانه میلاد با سعادت امام حسین(ع)، صبح پنجشنبه، چهارم اسفندماه، برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای استان ضمن تبریک انتصاب سرپرست دستگاه، از اهتمام وی در شرکت در هفتمین اجلاس استانی نماز قدردانی کرد و گفت: اهتمام مدیران به اقامه نماز، از جمله عوامل پیشرفت دستگاه در امور فرهنگی و به صورت خاص امر اقامه فریضه نماز است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در جمع اعضا شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای قم، علت وجوب نماز را اهمیت، آثار و نقش آن در زندگی دانست و گفت: اهتمام ورزان به اقامه نماز اول وقت از وظیفه خود غافل نمی‌شوند و از این‌سو خداوند متعال نیز آنان را در زمره غافلین قرار نخواهد داد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط حاکم بر جامعه،‌ عدم اکتفا به داشته ها را از اهم وظایف دانست و خاطر نشان کرد: اغتشاشات اخیر به ما نشان داد که در حوزه‌های فرهنگی کوتاهی نموده ایم و فرزندان ما تحت تاثیر دسیسه های دشمن قرار گرفتند.

در ادامه حجت الاسلام عرب‌پور با اشاره به گستردگی جامعه هدف اداره کل فنی و حرفه ای، بر لزوم اهتمام بر اقامه نماز در زیرمجموعه‌ های دستگاه تاکید کرد و گفت: استفاده از اساتید مرکز تخصصی نماز در دوره های آموزشی مدیران تحت نظارت دستگاه، از جمله عواملی است که در بهبود وضعیت نماز در مجموعه‌ها موثر است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از اهتمام به اقامه فریضه نماز در دستگاه، بر اهتمام به نماز خانواده کارکنان تاکید کرد و گفت: ایجاد انگیزه در فضای خانواده همکاران، موجب ترویج فرهنگ نماز در جامعه خواهد بود.

سرپرست اداره کل فنی و حرفه ای استان نیز در این جلسه ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه نماز در دستگاه گفت: نماز ستون دین است و خیمه ای بدون ستون پابرجا نخواهد ماند.

سیده زهرا میرعبدالحسینی در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای قم، نماز را عامل پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطر نشان کرد: کلیه کمالات در اقامه نماز است و ما می‌بایست به عنوان شهروند جمهوری اسلامی، در راستای اشاعه فرهنگ نماز تلاش کنیم.

شورای اقامه نماز اداره کل فنی و حرفه ای قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا