آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد استان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، بابک بدلی مدیر کل اداره استاندارد استان و سایر کارکنان، روز دوشنبه بیست دوم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام زرنقی ضمن عرض خیرمقدم به مدیر ستاد و مهمانان حاضر، با تشکر از زحمات مدیر ستاد و مدیر کل استاندارد، ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در جامعه اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی تضمین کننده دنیا و آخرت ماست، آنچنان که به دنیایمان توجه داریم که چگونه از لحاظ مالی پیشرفت کنیم باید به مسائل معنوی، که در راس آن نماز است توجه کنیم.

حجت الاسلام آقاجانی با تشکر و قدردانی از امام جماعت، مدیر، دبیر نماز و مسئولین فعال در امر نماز، با اشاره به نیاز های انسان در دنیا، گفت: آنچنان که جسم ما نیاز به تغذیه دارد، روح ما هم نیازمند تغذیه است، وظیفه اداره استاندارد تضمین کیفیت کالا در جامعه است، برای سلامت معنوی جامعه اسلامی استاندارد هایی هم وجود دارد که قرآن می فرماید: همان کسانی که هر گاه در زمین به آنها قدرت بخشیدیم، نماز را برپا می‌دارند. پس اگر نماز به معنای واقعی محقق شود آرامش در جامعه حاکم می شود.

وی با بیان برنامه های ستاد اقامه نماز، افزود: ستاد اقامه نماز را در اجرای دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز، مسابقات کتاب خوانی، جشن تکلیف فرزندان کارکنان و دوره های مهدوی یاری کنید تا در این مسائل هم به حد استاندارد برسیم.

جلسه شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان آذربایجان شرقیجلسه شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا