آذربایجان غربیاخبار

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان،  علی دهقان مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  و سایر کارشناسان، روز سه شنبه سی و یکم مرداد ماه در محل آن اداره بمنظور بررسی علکرد نمازی و برنامه های آتی نمازی برگزار شد.

این جلسه با قرائت زیارت عاشورا در نمازخانه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان شروع گردید و سپس حجت الاسلام والمسلمین پناهی درباره قیام امام حسین (علیه السلام) و نماز برای همکاران سخنرانی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: کانون اصلی توجه و فعالیت ما باید خانواده ها باشند چرا که دشمن بر فروپاشی این کانون تمرکز کرده است. باید در دستگاه ها حدالمقدور با برگزاری کلاس ها و جشنواره ها و یا دورهمی های مذهبی در مسیر آگاه سازی خانواده ها قدم بردارند.  همچنین باید تریبون آزاد نمازی داشته وجود داشته باشد که به شبهات و مشکلات و چرایی سوالات نمازی مردم پاسخ قانع کننده داده شود.

وی افزود: بسیاری از افراد بخاطر نبود اطلاعات کافی و با شبهاتی ساده در مسیر اشتباه گام بر میدارند. و به مرور این طرز تفکر بنیان فکری فرد را به هم ریخته و او را از معنویات و نماز و خداوند دور میکند. توجه به شبهات، اقناع سازی و جلوگیری از پیشرفت طرز تفکر های اشتباه از مهمترین وظایف ما در عصر حاضر بشمار میرود.

علی دهقان، مدیر کل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:  در سال ۱۴۰۱ بخاطر کم کاری و کوتاهی یکی از همکاران و علی رغم فعالیت مناسب در این زمینه، امتیاز  نماز خود را از دست دادیم. امسال به لطف خدا و تلاش مضاعف فعالیت های خود را بیشتر و در امر اقامه نماز سربلند خواهیم شد.

دهقان ادامه داد: این دومین سال است که اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرز تمرچین و جهت خدمت رسانی به زوار حضور پررنگی دارد. بازدید های مستمر، همکاری در موکب و استراحتگاه اصلی پادگان جلدیان و … از جمله فعالیت های این اداره جهت کمک به برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا