اخبارمرکزی

جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی روز چهارشنبه سیزدهم تیر ماه با حضور علیرضا امانی رئیس دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضاء شورا با هدف بررسی راهکارهای توسعه فرهنگ نماز و رفع موانع و مشکلات، در محل دفتر ریاست برگزار شد.

در این جلسه علیرضا امانی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین و تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های صورت گرفته توسط نهاد رهبری و ستاد اقامه نماز در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ غنی نماز در بین اقشار جامعه به ویژه دانشجویان، بر حضور همه جانبه در دور دوم انتخابات تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: شرکت در انتخابات جزو وظایف اصلی تمام افراد جامعه است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در امر انتخابات دو وظیفه وجود دارد، حضور آگاهانه و انتخاب آگاهانه، که باید به این وظیفه واجب، عمل کنیم.

وی ضمن تاکید بر قدردانی و بسترسازی جهت اقامه نماز در دستگاه های اجرایی، افزود: مدیران و مسئولان باید پیشگام و پیشقدم در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز باشند.

سپس حجت الاسلام رودبارانی ضمن تشکر از تشکیل جلسه، از فعالیت های ارزنده دانشگاه علوم پزشکی در راستای گسترش فرهنگ اقامه نماز در بین دانشجویان تقدیر کرد و گفت: نماز ترازوی اعمال است هرکس بیشتر به جا آورد بیشتر از آن بهره می برد.

وی افزود: ما باید به عنوان مسئول، در فعالیت های فرهنگی به ویژه اقامه نماز جماعت شرکت کرده و با برقراری رابطه دوستانه و صمیمی با دانشجویان آنها را به سمت این فرهنگ نورانی سوق دهیم.

رودبارانی در جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی، گفت: در جامعه ما تقویت فعالیت های فرهنگی در خصوص قرآن و نماز از اهمیت والایی برخوردار است و دانشگاه ها و مدارس به عنوان یک نهاد فرهنگی، بهترین جا، برای ترویج و تقویت فرهنگ نماز در بین دانشجویان و دانش آموزان است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا