اخبارقم

گفتمان نمازی در دانشگاه های قم برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد  اقامه نماز قم، جلسه هم اندیشی برگزاری نشست گفتمان نمازی در دانشگاه های استان، صبح سه شنبه، بیست و پنجم مهرماه، با حضور نمایندگان دانشگاه ها در ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه با تاکید بر لزوم برگزاری نشست های گفتمان محور در حوزه نماز گفت: با برگزاری این نشست ها، دغدغه ها و کاستی های موجود احصا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه ارتباط قشر جوان با روحانیت و امور فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و گفت: برگزاری این قبیل نشست ها، ارتباط روحانیون و با دانشجویان را مضاعف و اثرگذار می کند.

وی نمازخانه و مسجد را محور اصلی فعالیت های فرهنگی در دانشگاه ها دانست و افزود: مسجدمحوری در دانشگاه ها مورد اهتمام قرار گیرد تا مساجد دانشگاه ها، محور اصلی برنامه های فرهنگی دانشجویان قرار گیرد.

نمایندگان دانشگاه های استان نیز ضمن استقبال از برگزاری این نشست ها به ارائه گزارشی از برنامه های نمازی در دانشگاه ها پرداختند.

همچنین برگزاری تجلیل ها، همایش ها، برنامه های فرهنگی، دیدار های مسئولین دانشگاه با دانشجویان در محل نمازخانه دانشگاه را امری موثر در ارتباط دانشجویان و حضور آنان در نمازخانه دانستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا