اخبارمرکزی

نشست معارف نماز در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، نشست معارف نماز در اداره کل دامپزشکی استان ویژه کارکنان، روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه با حضور محمد فتاحی مدیرکل، معاونین اداره کل و حجت الاسلام و المسلمین علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با هدف تبیین معارف و آشنایی با نماز در محل سالن جلسات دامپزشکی برگزار شد.

در این نشست رودبارانی مطالبی را در خصوص آثار و برکات نماز  در زندگی فردی و اجتماعی بیان کرد و گفت: اقامه نماز تاثیرات بسیاری برای روح و جسم ما دارد، پس باید برای اقامه نماز آداب و شرایط آن را رعایت کنیم تا از تمام برکات نماز بهره مند شویم.

وی افزود: خواندن نماز باعث می شود که ما همیشه و در همه حال به فکر خداوند باشیم که این کار باعث می شود در زندگی از انجام گناه پرهیز کنیم، چرا که نماز سدی بسیار محکم در برابر آسیب های اجتماعی و گناهان است و باعث تقویت ایمان و تقوا در انسان خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی در ادامه در خصوص اهمیت نماز گفت: نماز برترین عمل و بالاترین ذکر پروردگار است و باعث رحمت خداوند و موفقیت و برکت در زندگی می شود، ما باید نماز را با حضور قلب و عشق اقامه کنیم و نسبت به آن بی توجه نباشیم.

در پایان این نشست به صورت پرسش و پاسخ و رفع شبهات ادامه پیدا کرد.

نشست معارف نماز در اداره کل دامپزشکی استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا