اخبارفارس

جلسه نشر معارف نماز در اداره پست استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ نهم دی‌ماه، جلسه نشر معارف نماز با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در محل نمازخانه اداره پست استان فارس برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی در محل نمازخانه اداره پست گفت: اقامه نماز جماعت در ادارات موجب ارتقا بهره وری در سازمان ها می‌شود.

وی که در ادامه سلسله برنامه های آموزشی فرهنگی در جلسه نشر معارف نماز در جمع کارکنان این اداره حضور یافته بود، افزود: قطعا نماز اول وقت و به صورت جماعت در ادارات هم در روحیه و روان کارکنان تأثیر دارد و هم توانایی آنان را در خدمت به مراجعین و ارباب رجوع را بیشتر خواهد کرد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس به کارکنان سفارش کرد: سعی کنید نماز را اول وقت و به صورت جماعت بخوانید که این خود باعث می‌شود روحیه و توانمندی شما بیشتر و آرامش مضاعف پیدا کنید. وی افزود: نماز سدی در برابر گناهان آینده است؛ چراکه روح ایمان را در انسان تقویت می‌کند و نهاد تقوا را در دل پرورش می‌دهد و می‌دانیم که ایمان و تقوا نیرومندترین سد در برابر گناهان است.

وی ادامه داد: طبق مصوبه وزارت کشور و ابلاغ  به استانداران و فرمانداران، باید در تمامی ادارات اذان پخش و نماز به صورت جماعت برگزار شود.

در پایان حجت الاسلام سقاچی از مدیر کل اداره پست و دبیر اقامه نماز جهت اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در آن اداره تشکر کرد.

جلسه نشر معارف نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا