اخباریزد

کارگاه آموزشی معارف نماز ویژه سربازان وظیفه مرکز فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز دوشنبه هجدهم دی ماه، کارگاه آموزشی معارف نماز، ویژه سربازان وظیفه نیروی انتظامی با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد برگزار شد.

حجت الاسلام موسوی در کارگاه آموزشی نمازشناسی ویژه سربازان وظیفه ضمن تبریک به سربازان به مناسبت آغاز خدمت مقدس سربازی، گفت: سربازی در جمهوری اسلامی ایران امری مقدس است و چه زیباست که ما بتوانیم همانند سپهبد شهید، حاج قاسم سلیمانی سردار دلها که خود را سربازی بیش نمی‌دانست، در انجام وظایف به خوبی عمل کنیم؛ چرا که سردار دلها در امر نماز مقیدترین بود.

وی افزود: شهید سلیمانی خود الگویی برتر در امر نماز بود. وی همواره در عملیات های سخت، امر نماز را مقید و ممتاز دانسته و خود پیشقدم در این امر بود. وی همواره سعی می‌کرد نماز را به جماعت بخواند و چون به نماز اهمیت می‌داد، خدا هم او را عزیز کرد.

وی در پایان گفت: نماز یک فریضه الهی است و هرچه در دریای ژرف الهی غرق شویم، از بدی ها دور خواهیم شد. وقتی انسان در روز چند مرتبه خود را در آب شستشو دهد، قطعا بدنی پاک و طیب خواهد داشت؛ حال اگر ما در روز چند مرتبه به سمت خدا حرکت کنیم، قطعا از بدی ها دور خواهیم شد.

در پایان حجت الاسلام موسوی سربازان را با احکام و مفاهیم اولیه نماز آشنا کرد و نماز جماعت مغرب و عشا به امامت وی برگزار شد.

 

کارگاه آموزشی معارف نماز ویژه سربازان وظیفه نیروی انتظامی استان یزد کارگاه آموزشی معارف نماز ویژه سربازان وظیفه نیروی انتظامی استان یزد کارگاه آموزشی معارف نماز ویژه سربازان وظیفه نیروی انتظامی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا