اخبارالبرز

جلسه گسترش نماز نسل نو در بین دبیران و دانشجو معلمان در استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه گسترش نماز نسل نو در بین دبیران و دانشجو معلمان در استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مشاور جوان مدیر کل آموزش و پرورش و کارشناس فرهنگی ستاد، پیرامون طرح وصال مبانی دینی فاز اول دانشجو معلمان ورودی ۱۴۰۲، در مورخ بیستم فروردین ماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز برگزار شد.

ابوالفضل مرادی مدیر ستاد اقامه نماز گفت: شروع کلاسها از سی ام فروردین سال۱۴۰۳ آغاز و در فاز دوم اجرای طرح دانشجویان ورودی ۱۴۰۱ در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی افزود: نسل جدید دانش آموزان که کودکان و نوجوانان دهه‌های ۸۰ و ۹۰ را شامل می‌شود، ذهنی پرسشگر دارد و این نسل به صورت فزاینده‌ای در معرض اطلاعات فراوان از تمامی جهان و دنیای مجازی است. از این رو دبیران ضروری است، با استدلال و منطق، آگاهی و بینش، پرسمان های دانش آموزی را پاسخ دهند.

در پایان مرادی گفت: باید همه مسئولین ذی ربط آموزش و پرورش را در انتقال مبانی دینی و انقلابی به دانش آموزان یاری کنند، چرا که دشمن با تمام امکانات و با جنگ شناختی و ترکیبی برای انحراف رفتاری و فکری در بین نسل نو اقدام کرده است.

حنیفه ای مشاور جوان مدیر کل آموزش و پرورش افزود: آموزش و پرورش استان علاوه بر اجرا کردن وظیفه‌های ذاتی خویش و فراهم کردن شرایطی مطلوب برای تحصیل دانش آموزان، در راستای تحقق موضوع اجلاس نماز نسل نو در نظر دارد؛ دوره آموزشی فلسفه نماز و احکام، انسان شناسی و هستی شناسی را برای دبیران و معلمان، مدیران و معاونین مدارس جدید الورود با همکاری ستاد اقامه نماز اجراء کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا