اخباراصفهان

اقامه نماز وحدت نیروهای مسلّح و مسئولان شهرستان آران و بیدگل در دهه مبارک فجر

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی: اتحاد نباید فقط به اقامه نماز باشد و این امر  باید در جامعه پیاده شود/انقلاب اسلامی با اتحاد در جامعه رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اقامه نماز وحدت نیروهای مسلّح و مسئولان شهرستان آران و بیدگل همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به امامت حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل در دوازدهمین روز از بهمن ماه با حضور فرماندار، نیروهای نظامی، روحانیون و مسئولین شهرستان در حسینیه فاطمه الزهراء سلام الله علیها اقامه گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی در اقامه نماز وحدت شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک دهه فجر بیان داشت: وضعیت کنونی جامعه را اگر با وضعیت قبل از انقلاب مقایسه کنیم متوجه می شویم که انقلاب اسلامی چه برکاتی به همراه داشته است و این برکات و به ثمر رسیدن میوه انقلاب اسلامی به خاطر اتحادی است که قبل از انقلاب مردم، نیروهای مسلح و دستگاه ها با هم برقرار کردند.

امام جمعه شهرستان آران و بیدگل به بیان اهمیت اتحاد بین دستگاه ها اشاره داشت و گفت: اتحاد در جامعه یکی از مهمترین اتحادات می باشد و قدم اول این امر به وسیله اتحاد در دستگاه و اتحاد بین دستگاه ها رقم می خورد.

وی اتحاد نیروهای مسلح را یکی دیگر از مهمترین اتحادات دانست و گفت: اتحاد نیروهای مسلح با مردم و دستگاه ها موجب می شود تا دشمن نتواند از فاصله ی ایجاد شده استفاده نماید و بر علیه نظام شورش راه بیاندازد.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی در پایان بیان داشت: اتحاد و هم بستگی نباید فقط به اقامه نماز باشد و این امر را باید در جامعه پیاده نمود و مردم را نیز در این اتحاد شریک کنیم تا جامعه ای پر از خیر و برکت داشته باشیم.

اقامه نماز وحدت شهرستان آران و بیدگل

اقامه نماز وحدت شهرستان آران و بیدگل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا