لرستان

از نمازخانه بین راهی مجتمع خدماتی و رفاهی آریا بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از نمازخانه مجتمع خدماتی و رفاهی آریا در  محور خرم‌آباد به پلدختر در تاریخ نهم فروردین ماه بازدید به عمل آورد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان در بازدید مجتمع خدمات رفاهی آریا اظهار داشت: باید نظافت و بهداشت محیط در این مجتمع‌ها رعایت شود و نظارت مستمری بر این موضوع انجام بگیرد و این مراکز باید از هر لحاظ مجهز و پاکیزه باشند تا مسافرانی که به منظور استراحت و یا انجام فرایض دینی خود به آنها مراجعه می‌کنند، بتوانند بهره لازم را ببرند و دچار مشکل نشوند.

وی تصریح کرد:علاوه بر خدمات رفاهی و مادی باید زمینه ارائه خدمات رفاهی معنوی نیز مورد توجه قرار بگیرد که انتظار می‌رود وضعیت نمازخانه‌ها  هر روز بهبود یابد.

چراغی عنوان کرد:  پخش اذان اول وقت در مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی باعث ترغیب مسافران و مراجعه کنندگان برای برپایی اقامه نماز اول وقت می شود.

بازدید از نمازخانه ی بین راهی مجتمع خدماتی و رفاهی آریا بازدید از نمازخانه ی بین راهی مجتمع خدماتی و رفاهی آریا بازدید از نمازخانه ی بین راهی مجتمع خدماتی و رفاهی آریا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا