اخبارمرکزی

دومین نشست یاوران نماز استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، دومین نشست یاوران نماز استان، با هدف تبیین معارف دینی و نهادینه کردن نماز برای دانش آموزان، روز چهارشنبه نهم خرداد ماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی رودبارانی مدیر استان و امین الله اکبری مسئول یاوران نماز و سایر اعضاء در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در دومین نشست یاوران نماز استان، حجت الاسلام رودبارانی ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور کشور و خیر مقدم و تشکر از حضور یاوران نماز استان، گفت: یکی از اموری که میتواند نفوذ مستقیم در خانواده، محل کار و جامعه داشته باشد، بحث توجه ویژه به نماز است.

وی افزود: نماز می تواند اثر مستقیم بر روی کارها، رفتار و اخلاق ما داشته و باعث شود که ما هم هادی باشیم هم مهدی، یعنی هم هدایت شویم و هم هدایت کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: ما برای اینکه بتوانیم در بحث تبیین مباحث دینی به ویژه اقامه نماز، برای کودک و نوجوان کار انجام دهیم باید به سراغ آموزش و پرورش برویم، چون جای بهتر و کانونی تر از آموزش و پرورش وجود ندارد و قطعا تا به نتیجه کار خود برسیم زمان خواهد برد.

وی در دومین نشست یاوران نماز استان، افزود: ما باید آموزش و پرورش را در اولویت برنامه کاری یاوران نماز قرار دهیم و به آن توجه ویژه داشته باشیم، چرا که در تمام مباحث دینی، فرهنگی و توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، عفاف و حجاب، بهترین و اثرگذارترین محیط، محیط آموزش و پروش است.

در ادامه این نشست مسئولین و یاوران نماز استان نظرات خود را مورد بحث و تبادل قرار دادند.

دومین نشست یاوران نماز استان مرکزی

دومین نشست یاوران نماز استان مرکزی

دومین نشست یاوران نماز استان مرکزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا