آذربایجان غربیاخبار

دومین جلسه هم اندیشی یاوران نماز در استان آذربایجان غربی برگزار شد

یاوران نماز آذربایجان غربی در این نشست، برنامه‌های تابستانی برای ترویج نماز و قرآن در بین کودکان و نوجوانان را تدوین کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، دومین نشست هم‌اندیشی یاوران نماز استان آذربایجان غربی با حضور هسته‌های اصلی یاوران نماز در روز سه شنبه بیست و دوم خرداد ماه در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این نشست، گزارشات کاملی از وضعیت فرهنگ اقامه نماز در دانشگاه‌ها و مساجد محلات هدف توسط یاوران نماز ارائه شد و همچنین در خصوص برنامه‌های تابستانی یاوران نماز تبادل نظر و بحث و گفتگو شد.

یکی از مهم‌ترین مصوبات این نشست، برگزاری کلاس‌های قرآنی در مساجد محلات بود که مقرر شد در این کلاس‌ها که با حضور مربیان مجرب برگزار خواهد شد، به رده‌های سنی مختلف پسران و دختران آموزش‌های قرآنی ارائه شود.

همچنین در راستای ترویج فرهنگ نماز در بین نوجوانان و نونهالان، برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری اردوهای نمازی و کلاس‌های آموزشی نماز در طول تابستان در مساجد و مدارس انجام شد.

علاوه بر این، در این نشست در خصوص برگزاری جشن غدیر خم با همکاری یاوران نماز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و ایده‌هایی از جمله برپایی غرفه حجاب، غرفه نقاشی با موضوع غدیر خم و نماز و ارائه جوایز به کودکان مطرح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا