اخبارسمنان

نماز خانه ورزشگاه ولایت سمنان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در روز چهارم شهریور ماه، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، نماز خانه ورزشگاه ولایت را افتتاح کرد.

ورزشگاه ولایت سمنان یک ورزشگاه چندمنظوره در شهر سمنان در زمینی به وسعت ۳۲ هکتار و زیربنای ۱۷هزار و ۵۰۰متر و گنجایش ۱۵۰۰۰ نفر است. این ورزشگاه تازه تاسیس طی اقدامات و پیگیری های ستاد اقامه نماز به نمازخانه مجهز شد و در روز چهارم شهریور نمازخانه آن افتتاح شد.

شمس الدین در مراسم افتتاحیه که با حضور تاج، رییس فدراسیون فوتبال برگزار شد گفت: تعداد ورزشگاران، مربیان و تماشاچیان حاضر در این ورزشگاه بسیار زیاد است و حتما به نمازخانه ای با تجهیزات کامل نیاز بود که الحمدلله این هدف محقق شد.

وی با بیان اینکه با وجود این نمازخانه مشکلات اساسی در ادای فریضه نماز در این ورزشگاه حل شود، خاطر نشان کرد: ورزشکاران استان و کشور غالبا از روحیات معنوی بسیار عالی برخوردار هستند و این امر یکی از عوامل مهم در درخشش جوانان استان در رشته های ورزشی مختلف است.

در پایان این مراسم مدیر ستاد اقامه نماز به همراه رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و دیگر همراهان ضمن حضور در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان، به شهدای والامقام این گلزار ادای احترام کردند.مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان نماز خانه ورزشگاه ولایت را افتتاح کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان نماز خانه ورزشگاه ولایت را افتتاح کرد

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان نماز خانه ورزشگاه ولایت را افتتاح کرد

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان نماز خانه ورزشگاه ولایت را افتتاح کرد

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان نماز خانه ورزشگاه ولایت را افتتاح کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا