اخبارایلام

بازدید از نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام،با توجه به نزدیکی عید نوروز و حضور مسافرین زائرین در مسیرهای مواصلاتی استان ایلام، کارگروه نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی در روز سه شنبه نهم اسفند ماه شروع به کار کرد.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در خلال بازدید از  دو مسجد ورودی شهر ایلام گفت: این بازدیدها در جهت بررسی وضعیت نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان و پیگیری روند تعمیر و بهبود وضعیت آن‌ها انجام می‌پذیرد. نواقص و نیازهای این اماکن بصورت کتبی گزارشگیری می‌شود و در جلسه کارگروه بررسی وضعیت نمازخانه‌ها و مساجد راه‌های مواصلاتی استان به سمع مقامات استانی خواهد رسید.

وی افزود: دو مسجد راه کربلا و عتبات عالیات که در ورودی‌های شهر ایلام قرار دارند مورد بازدید قرار گرفتند. طبق بازدید صورت گرفته نواقصی مشاهده شد که باید تا قبل از شروع سفرهای نوروزی برطرف شوند. نظافت فضای نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی، فضاسازی مناسب، تامین اقلام مورد نیاز از جمله مهر و سجاده و چادر نماز و همچنین فرشینه مناسب از جمله نیازهای اولیه هرکدام از این اماکن می‌باشد.

بازدید از نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان ایلام

بازدید از نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان ایلام بازدید از نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان ایلام بازدید از نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان ایلام بازدید از نمازخانه‌ها و مساجد بین راهی استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا