مازندران

نماز خانه های ساحلی خزر آباد به بابلسر نیاز به باز سازی زیر ساختی دارد

مدير ستاد اقامه نماز مازندران: وضع موجود نمازخانه ها و مساجد سواحل استان خوب است ولیکن مطلوب نیست و نیاز است امکانات بیشتر و بهتر و با زیر ساخت مناسب برای مسافران ، نمازخانه هايی ایجاد گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز مازندران به همراه کارشناسان ستاد اقامه نماز استان، روز چهارشنبه بیست و دوم شهریور ماه از نماز خانه های ساحلی  خزر آباد به بابلسر بازدید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در حاشیه این بازدیدها با اشاره به اینکه این استان از جمله استان‌های با ظرفیت بالای گردشگری است، به بخشدار و مسئولین مربوطه خاطرنشان کرد: باید در اماکن گردشگری، نمازخانه به همراه سرویس بهداشتی مناسب احداث شود، اگر چه در مکان‌های گردشگری احداث نمازخانه موقت با کانکس و یا چادر تنظیم گردید و این کارها هم مکفی نیست و هم در ارزیابی های انجام شده با مسافران امکانات صرفاً برای رفع نیازهای ضروری است.

حجت الاسلام ابراهیمی ضمن تذکر نقاط ضعف این نمازخانه ها گفت: وضع موجود نمازخانه ها و مساجد سواحل استان خوب است ولیکن مطلوب نیست و نیاز است امکانات بیشتر و بهتر و با زیر ساخت مناسب برای مسافران ، نمازخانه هایی ایجاد گردد.

 از نماز خانه های ساحلی خزر آباد به بابلسر بازدید شد

از نماز خانه های ساحلی خزر آباد به بابلسر بازدید شد

از نماز خانه های ساحلی خزر آباد به بابلسر بازدید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا