اخبارخراسان رضویدسته‌بندی نشده

از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور اعضای کمیته خدمات سفر و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از مجتمع و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهد مقدس در روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم شهریورماه بازدید شد.

در این بازدید ها حضور دو نفر از اعضای هیئت رئیسه انجمن مجتمع داران خراسان رضوی نقش موثری در انتقال نقاط قوت و ضعف موجود به مسئولین مجتمع های بین راهی داشت.

در کنار تمام خدمات رفاهی و فرهنگی که با حضور حجم زیادی از زائران پیاده و سواره در مجتمع های بین راهی ارائه می گردد یکی از مشکلات مشترک این مجتمع ها کمبود آب بود که مجتمع داران با آن دست به گریبان هستند.

بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام شد بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام شد بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام شد بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام شد بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام شد بازدید از مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی محورهای مواصلاتی به مشهدمقدس انجام شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا