اخبارکردستان

دبیر شورای اقامه نماز شهرستان قروه از نمازخانه های بین راهی بازدید کرد

دبیر شورای اقامه نماز شهرستان قروه: با توجه به برنامه ریزی های مناسب و نظارت های مستمر خوشبختانه وضعیت رضایت بخشی بر فضای نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی مراکز هدف حاکم است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، با توجه به قرار گرفتن شهرستان قروه در مسیر زائرین اربعین در تاریخ جمعه دهم شهریور ماه، حبیب الله خالدیان دبیر شورای اقامه نماز شهرستان قروه از نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی حوزه آن شهرستان بازدید و بررسی به عمل آورد.

در این بازدید که همزمان با ایام اربعین امام حسین(ع) انجام شد، دستگاه‌های متولی از جمله راهداری، میراث فرهنگی و شرکت نفت نیز حضور داشتند.  با هدف اطمینان از کم و کیف نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی راههای مواصلاتی حوزه شهرستان صورت گرفت، مراکز رفاهی، مراکز بوم گردی و جایگاه‌های سوخت مورد بازدید میدانی قرار گرفتند.

خالدیان در پایان بازدید اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های مناسب و نظارت های مستمر خوشبختانه وضعیت رضایت بخشی بر فضای نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی مراکز هدف حاکم است. با این وجود در خلال بازدید توصیه های لازم به مسئولین مراکز فوق الذکر صورت پذیرفت.

دبیر شورای اقامه نماز شهرستان قروه از نمازخانه های بین راهی بازدید کرددبیر شورای اقامه نماز شهرستان قروه از نمازخانه های بین راهی بازدید کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا